Voľné pozície 20

Služba

BPM – procesná automatizácia

Zefektívnite svoje firemné procesy pomocou BPM.
Spoľahnite sa na jednotku v oblasti procesnej automatizácie na Slovensku a nechajte si poradiť tímom našich odborníkov. 🤝

Mám záujem o službu

Služby

Už viac ako 10 rokov patríme medzi lídrov v oblasti Biznis proces manažmentu

Spoločnosť Aardwark navrhuje a realizuje automatizáciu procesov od jednoduchých procesných riešení cez plne automatizované procesné riešenia až po komplexné mnohoúrovňové schvaľovacie procesy.

Procesná automatizácia

Efektívne riešenia, vďaka ktorým zvýšite výkon a odstránite chybovosť

Na správnu identifikáciu firemných procesov, ich  zaznamenávanie a zefektívnenie sa zameriava BPM – Biznis proces manažment.

Poskytuje firmám kontrolu nad existujúcimi procesmi, pružnosť pri ich zmene a vysokú efektívnosť pri ich zlepšovaní. Prináša tiež široké možnosti automatizácie, pokročilého automatizovaného rozhodovania, robotizácie
a digitalizácie.

Čo môžete získať?

Vďaka BPM zefektívnite celý pracovný proces od jeho počiatočnej fázy až po kontrolu a analýzu celého projektu. Správnym zadefinovaním pracovného postupu dokážete rýchlejšie a jednoduchšie reagovať na akúkoľvek zmenu, ktorá vo vašej firme alebo odvetví nastane.

Výhody služby Procesná automatizácia

Biznis proces manažment je funkčným  riešením pre optimalizáciu firemných procesov pre všetky typy spoločností. 👍

Mám záujem o službu
ako pracujeme

Konkurenčná výhoda

Rozpoznajte vďaka správne nastaveným firemným procesom budúce príležitosti na vašom trhu a reagujte na akúkoľvek zmenu rýchlejšie než vaša konkurencia.


Úspora času

Ušetrite drahocenný čas sebe aj vašim zamestnancom a zjednodušte svoje firemné procesy. Tie sa správnym nastavením a riadením stávajú rýchlejšie, konzistentnejšie a účinnejšie.


Efektívne firemné procesy

Odhaľte chyby, zlepšite a zdokonaľte svoje každodenné firemné činnosti. BPM vám pomôže zvýšiť výkonnosť firmy optimalizáciou vašich obchodných procesov.

Získajte kontrolu

BPM poskytuje firmám kontrolu nad existujúcimi procesmi, pružnosť pri ich zmene a vysokú efektivitu v ich ďalšom vylepšovaní.


Možnosti automatizácie

V dnešnej dobe informačných technológií je BPM prvým predpokladom pre ďalšie široké možnosti automatizácie, pokročilého automatizovaného rozhodovania, robotizácie a digitalizácie.


Maximalizácia zisku a zníženie nákladov

Efektívne riadenie a optimalizácia procesov v konečnom dôsledku znižujú tvorbu nákladov a pomáhajú zvýšiť výnosy podniku.

Any bugs?

VSE logo

“Aardwark nám poskytol tím odborníkov, ktorí nám pomohli posunúť naše procesy na vyššiu úroveň. “

Vďaka Aardwarku sme dokázali zefektívniť kľúčový krok procesu – kategorizáciu požiadaviek. Zefektívnili sme manuálnu prácu našich kolegov tým, že sme zautomatizovali identifikáciu zákazníka už na vstupe, a tým sme skrátili kategorizáciu požiadaviek o polovicu. Tým, samozrejme, šetríme kapacity a kolegovia sa môžu venovať spracovaniu jednoduchých požiadaviek namiesto pracnej kategorizácie.

Mária Prčík Fedorová
Vedúca oddelenia Back office
Východoslovenská energetika a. s.

Kontaktujte nás

Pomôžeme vám s integráciou aplikácií, zavedením nových IT riešení, modernizáciou tradičných podnikových aplikácií a ich prepojením s novými aplikáciami. 🤙

Mám záujem o službu
Zoltán Bachňák BPM Lead

zoltan.bachnak@aardwark.com

Zoltan Bachnak