Voľné pozície 17

Služba

DevOps a Cloud

Riešenia, vďaka ktorým poskytnete svojim zákazníkom produkty a služby rýchlejšie, kvalitnejšie a pri optimálnych nákladoch.

Mám záujem o službu

Služba

Komplexné DevOps a Cloud služby, ktoré posunú váš biznis na novú úroveň

V Aardwarku máme rozsiahle skúsenosti s vývojom a prevádzkou aplikácií na rôznych platformách. Zabezpečujeme komplexné DevOps služby a Cloud riešenia.

Vďaka našim IT riešeniam pomáhame našim klientom ťažiť z ich benefitov, znižovať náklady na infraštruktúru a zvyšovať efektivitu.

DevOps a Cloud

Získajte možnosti škálovať vaše IT potreby na základe vašich biznis požiadaviek

Pomocou Cloud computingu sa infraštruktúra dokáže prispôsobiť meniacim sa podmienkam a nárokom takmer okamžite. Znižujete náklady a platíte len za to, čo reálne používate.

Dátové centrá poskytovateľov Cloud služieb prechádzajú pravidelne bezpečnostnými auditmi, a preto sú vaše údaje v bezpečí a zároveň vždy dostupné.

Čo môžete získať?

Vďaka moderným DevOps nástrojom dokážete svoju infraštruktúru replikovať v priebehu niekoľkých minút, a tak vytvoriť prostredie pre váš vývojový tím, ktorý sa môže plne sústrediť na vývoj nových funkcionalít pre vašich klientov.

DevOps nástroje a metodológia pomáhajú vývojárom podstatne znížiť čas potrebný na vydanie nových verzií produktov, na ktoré sa vaši klienti spoliehajú.

Výhody služby DevOps a Cloud

Digitalizácia informácií a ich ukladanie v dátových centrách šetria priestor. Údaje sa navyše integrujú a centralizujú, a tak k nim spoločnosti získavajú ľahký, bezpečný a chránený prístup, kedykoľvek ho potrebujú. 👍

Mám záujem o službu
ako pracujeme

Optimalizácia nákladov

Znížte svoje náklady na IT infraštruktúru pomocou Cloud riešení a plaťte len za to, čo skutočne používate.


Dostupnosť

Cloudové služby sú niekoľkonásobne zálohované v dátových centrách v desiatkach miest po celom svete.


Bezpečnosť údajov

Infraštruktúra cloudových služieb je navrhovaná a spravovaná v súlade s najlepšími bezpečnostnými praktikami a štandardami.

Flexibilita

Cloudové služby vám vždy poskytnú potrebný výpočtový výkon či úložný priestor pre vaše údaje.


Automatizácia

DevOps metodológia vám umožní pretaviť nápady na hotový produkt rýchlejšie a efektívnejšie.


Kvalita

DevOps nástroje dokážu opakovane testovať a nasadzovať vyvíjané riešenie, čím sa chyby a problémy odhalia oveľa skôr a odstránia podstatne jednoduchšie.

Any bugs?

Kontaktujte nás

Pomôžeme vám s integráciou aplikácií, zavedením nových IT riešení, modernizáciou tradičných podnikových aplikácií a ich prepojením s novými aplikáciami. 🤙

Mám záujem o službu
Gabriel Olekšák DevOps, Cloud Lead

gabriel.oleksak@aardwark.com

avatar