Pracovní poměr

Kontrakt (uzavřený s pobočkou v ČR) / HPP

Volná pozice

IT Recruiter

Příležitost pro IT recruitera, který by chtěl být součástí výborného HR týmu v Československé IT konzultační společnosti. Rosteme, založili jsme pražskou pobočku a hledáme tam právě tebe!
Chceš pracovat v úspěšné IT firmě, která stále dbá na „rodinnou atmosféru“?
Chceš se posunout z agentury do technologické firmy, která hledá kolegy převážně do svých řad?
Chceš pracovat ve firmě kde nebudeš jen číslo?
Chceš přijmout odpovědnost za svoje výsledky?
Chceš místo pro svůj rozlet, kde můžeš ještě vyrůst?

Více info o pozici

Náplň práce:

  • Společná tvorba recruitingové strategie (budem rádi když nám do toho budeš kecat 😊)
  • Vyhledávání relevantních kandidátů v různých sítích a meetupech
  • Podílení se na recruitment procesech jako partner obchodníků a managementu
  • Telefonická a emailová komunikace s kandidáty
  • Selekce životopisů, pre-screening kandidátů, vedení pohovorů
  • Inzerce pracovních nabídek
  • Podpora marketingových aktivit

Požadavky:

  • Zkušenosti s IT náborem alespoň 1 rok
  • Zkušenost s vyhledáváním kandidátů na Linkedin
  • Základní znalosti IT technologií
  • Proaktivní a systematický přístup k práci
  • Komunikativnost, orientace na detail a samostatnost jsou u nás vítány
  • Aktivní znalost anglického jazyka (B2 +), korona ukázala, že Česko je nám malé (hledáme kolegy v celé Evropě, stejně jako naše projekty jsou i v zahraničí)
  • Zájem na sobě neustále pracovat a zlepšovat se
  • Hledáme zároveň i parťačku / parťáka do našeho mikrotýmu, který k nám zapadne i osobnostně 😊

Co nabízíme:

  • Jsme hrdí, že naši společnost tvoří kvalitní lidé, díky kterým se stále posouváme vpřed, naše zkušenosti rádi sdílíme v rámci Aardwark univerzity
  • Reálná možnost kariérního růstu. Opravdu! Můžeš se brzo stát Head of HR pro ČR!
  • Flexibilní pracovní doba, práce z domu
  • Vzdělávací kurzy (interní, externí, možnost certifikace)
  • Notebook, mobilní telefon je samozřejmost
  • Teambuildingy
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na hardware
  • Příspěvek při narození dítěte
  • K fixnímu platu můžeš počítat s bonusovým systémem jehož výši ovlivníš ty sám

Zaujala tě tato nabídka?

Dej nám o sobě vědět a pošli nám životopis v českém nebo anglickém jazyce.

Chci poslat životopis
Tatiana Hornáková Recruitment Team Lead
Tatiana Hornakova