Druh pomeru

TPP / IČO

Lokalita

Remote

Odmena

3000 – 3800 EUR/TPP

Mám záujem
Voľná pozícia

Pega Consultant

Ponúkame príležitosť pracovať s dynamickým nástrojom Pega, ktorý má veľký potenciál do budúcna. Hľadáme šikovných IT špecialistov do nášho tímu, ktorí majú záujem sa v tejto oblasti kariérne rozvíjať. Dôležité je mať analytické myslenie a chuť pracovať na zaujímavých projektoch pre zahraničných klientov.

Viac info o pozícii

Druh pomeru

TPP / IČO

Lokalita

Remote

Odmena

resp. 240 – 340 EUR/MD – záleží od vašich skúseností a požiadaviek

Náplň práce:

  • Práca na informačnom systéme na poskytovanie dotácií v dôsledku pandémie, ide o projekt, ktorý má hlbší zmysel
  • Aktualizácia data modelov a dátových tokov
  • Transformácia dát na základe business požiadaviek
  • Validácia a overenie požadovaných údajov
  • Tvorba rýchlych úprav dát v produkcii
  • Spolupráca a poskytovanie pomoci ostatným členom v rámci medzinárodného tímu
  • Momentálne sa pracuje z domu (možnosť pracovať aj z officu v Bratislave, v Košiciach alebo v Prahe)

Požiadavky:

  • Skúsenosti s platformou Pega
  • Pega certifikácia CSSA
  • Silné analytické myslenie a komunikačné zručnosti
  • Schopnosť prevziať zodpovednosť, implementovať zmeny a pristupovať k riešeniu problému
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (B2+)
  • Znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Benefity:

  • Sme hrdí, že našu spoločnosť tvoria kvalitní ľudia, vďaka ktorým sa stále posúvame vpred, preto naše skúsenosti radi zdieľame v rámci našej internej akadémie
  • Reálna možnosť kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Každý z kolegov má možnosť spraviť si relevantnú certifikáciu podľa vlastného výberu
  • Interné školenia a workshopy
  • Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)
  • Teambuildingy
  • Firemné raňajky
  • Pre TPP zamestnancov: príspevok na stravovanie, Multisport karta, finančný príspevok pri narodení dieťaťa

Zaujala ťa táto ponuka?

Daj nám o sebe vedieť a pošli nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Chcem poslať životopis
Tatiana Hornáková Recruitment Team Lead
 obrázok

Podobné pozície

Junior Business/Data Analyst Slovensko | 1800 – 2400 EUR/TPP
Data Analyst Slovensko | 2000 – 3000 EUR/TPP
Manual Tester Slovensko | 1600 – 2300 EUR/TPP
Java Developer Slovensko | 2400 – 3000 EUR/TPP
Middleware Specialist Slovensko | 1800 – 2400 EUR/TPP
Python Data Engineer Slovensko | 2400 – 3000 EUR/TPP
Java Developer Slovensko | 2400 – 3200 EUR/TPP

Nenašiel si, čo si hľadal? Pošli nám svoj životopis.