Druh pomeru

TPP / kontrakt

Odmena

2200 – 3000 EUR/TPP

Mám záujem

Voľná pozícia

Python Developer

Ak si Python Developer so skúsenosťami, máme pre teba job!

Stal by si sa súčasťou IT teamu pracujúceho pre top nadnárodného klienta v oblasti financií. K dispozícii by si mal moderný tech-stack, fungoval by si v cloudovom a agilnom prostredí a tvojou prácou by bolo zmodernizovať internú platformu finančného systému. Tento skvelý team, zložený aj z veľmi nápomocných senior inžinierov, je medzinárodný, očakávame preto dobrú úroveň angličtiny.

Viac info o pozícii

Druh pomeru

Odmena

resp. 160 – 300 EUR/MD – záleží od vašich skúseností a požiadaviek

Náplň práce:

  • Spracovanie požiadaviek na vývoj
  • Návrh IT riešenia
  • Vývoj, nasadenie a údržba rôznych prostredí
  • Návrh, vývoj a údržba pipelines pre transformáciu dát
  • Zodpovednosť za stabilitu systému, poskytovanie podpory (3. level)
  • Tvorba dokumentácie
  • Spolupráca s business stránkou, IT Architektmi a Product Ownermi
  • Budeš podporovaný automatizovaným testovaním
  • Na projekte je implementovaná DevOps kultúra

Požiadavky:

  • IT, štatistický alebo Data Science background
  • Python (knižnica Pandas) – pokročilý/expert
  • SQL – skúsený
  • PySpark – skúsený
  • Inovatívnosť pri zlepšovaní procesov a pri automatizácii
  • Samostatnosť a zodpovednosť (team má zdieľané vedenie)
  • Silné komunikačné zručnosti (o technickej stránke budeš komunikovať nie len s technickými ľuďmi)
  • Anglický jazyk (min. B2)

Benefity:

  • Sme hrdí, že našu spoločnosť tvoria kvalitní ľudia, vďaka ktorým sa stále posúvame vpred, preto naše skúsenosti radi zdieľame v rámci našej internej akadémie
  • Reálna možnosť kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Každý z kolegov má možnosť spraviť si relevantnú certifikáciu podľa vlastného výberu
  • Interné školenia a workshopy
  • Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)
  • Teambuildingy
  • Firemné raňajky
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa
  • Pre TPP zamestnancov: príspevok na stravovanie, Multisport karta

Zaujala ťa táto ponuka?

Daj nám o sebe vedieť a pošli nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Chcem poslať životopis
Michal Bartko HR Consultant

Podobné pozície

PostgreSQL Specialist Slovensko | 2200 – 2800 EUR/TPP
Business/SysOps Konzultant Slovensko | 1800 – 2800 EUR/TPP
Java Developer Slovensko | 2400 – 3000 EUR/TPP
Junior Cloud Engineer Slovensko | 1400 – 2200 EUR/TPP
Data Engineer Slovensko | 2400 – 3000 EUR/TPP
DevOps Engineer (Azure) Slovensko | 2200 – 3000 EUR/TPP
Automation Tester Slovensko | 2000 – 2700 EUR/TPP

Nenašiel si, čo si hľadal? Pošli nám svoj životopis.